صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
 

معرفي سايت هاي اسلامي

سایت پیامبر اعظم (ص)

اعلام سال 85 به عـــنوان سال پيامبر اعظم(ص) همچون موجي، آثــار خود را در جان هاي بيدار گذاشت و مسلمانان را دعوت به تفكر دربارة پيامبر خود و تدبر درباره رسالت اين سفير الهي براي نجات بشريت و الگو پذيري از اين اسوة برحق كرد.آوردن نام مبارك پيامبر اسلام و فكر كردن به آن، مجموعه اي از الگــوها ، خوبي ها ، خداگونه شدن ها ، زيبايي ها ، عدل و قسط و برادري را در ذهن انسان تداعي مي كند.

يادآوري نام و ياد پيامبر اعظم اسلام ، علاوه بر تقويت احساس «خود ارزشمندي »‌، سلامتي روان و رفتار جامعه اسلامي را  نيز در پي خواهد داشت .

پايگاه اطلاع رساني پيامر اعظم ( ص ) همزمان با خجسته سالروز ميلاد پربركت پيامبر اكرم ( ص ) و امام صادق ( ع ) با حضور جمعي از شخصيتهاي كشوري و لشكري آغاز به كار كرد.

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري  در دانشگاه ها ، اقدام به تشكيل ستادي نمود و آن ستاد براي بهره جويي از ظرفيت گسترده شبكه جهاني اينتر نت در جهت جذب مخاطبين خاص و عام خود در گستره مراكز آموزش عالي به عنوان يكي از مراكز مهم تربيتي در مراكز آموزشي و علمي عالي كشور  اقدام به طراحي و راه اندازي سايت ويژه پيامبر اعظم نموده است .

اين سايت شامل بخش هاي مختلفي است از جمله :   

_ پيامبر در آينه قرآن و عترت

_كلام بزرگان

_سيره نبوي

_مقالات و پايان نامه ها درباره پيامبر اسلام

_سخنان گهر بار

_اخبار

_پرسش و پاسخ

_ساير پايگاه هاي مربوطه  ( پايگاه منادي ، پايگاه نبي اعظم ، پايگاه حديثي شيعه و ...)

امكان جستجو در هر بخش از اين سايت وجود دارد.

http://www.payambarazam.ir/


پيام هاي ديگران () | سه‌شنبه ٢٤ بهمن ،۱۳۸٥ - نزهت مهاجرنسب  |لینک به نوشته